Boh-otec a análne lepidlo

(Reakcia na týranie a zabíjanie homosexuálov v Iraku: www.towleroad.com) napísala Diamanda Galás, 26 Apríl, 2009, New York City

 

Náboženstvo (relígia)
ligare: spojiť,
spútať religiare: pevne spútať,
zviazať zozadu monoteizmus: viera v jedného boha, aktuálne znamená vieru v boha vlastného kmeňa v protiklade k bohu iných.

Aktuálny kurz „monoteizmu“ odkazuje na manipulatívny zväzok vlády s klérom. Je to forma nezákonného pohanstva, v ktorom je len JEDINÝ boh bohom kmeňa a všetci ostatní bohovia sú bohmi NEVERCOV.

Monoteizmus zneužívajú ateistickí zákonodarcovia (v skutočnosti sú všetci zákonodarcovia ateisti, pretože sú v podstate všetci presvedčení, že oni sami sú bohovia alebo vôbec neveria v boha), aby si udržali moc nad ľuďmi, ktorí VERIA v jediného boha. Preto sa nasledovanie zákonodarcu zamieňa za podriadenie bohu. Vhodný príklad môžeme nájsť v Turecku, ktoré vystupuje pred Európskou úniou ako svetský štát, ale ktorý je jednomyseľne moslimský a trestá všetkých neveriacich ako „nepriateľov Turecka“. „Každý Armén, každý Grék, každý Asýrčan, každý Turek, ktorý publikuje materiál mienený ako „urážku Turecka“ vám to dosvedčí zo svojej väzenskej cely. Kde sú tie chrámy uctievania východnej ortodoxie? Spomínam si na krabice od puzzle, kde je nápis „Svätá mešita Hagia Sofia“ – fascinujúca propaganda, ktorú by nepochybne zožrala väčšina Američanov, keby na nich nebolo upozornenie „Prosím, nejedzte kúsky puzzle.“

Potrestanie infidela, neverca, napríklad ženy alebo homosexuála, ktorí sa podľa definície narodili ako „neverci“, bude podľa niektorých náboženstiev v nebi odmenené dvadsiatimi pannami. Primerane bohatá odmena pre prisluhovačov viery.

Dobré občianstvo, či dokonca martýrium je však v starých náučných knihách, knihách omnoho starších, než napríklad knihy židovské, kresťanské alebo islamské, považované za normálny zákonný čin, v extrémnych prípadoch za hrdinstvo. A odmenou za tento čin je iba vedomie dotyčného, že jeho dušu neoddelilo od tela pokušenie pokrytectva, zbabelosť alebo lakomstvo.

Vo veľkých pohanských náboženstvách, ktoré predchádzali monoteizmu, ale aj za jeho existencie, robil hrdina to, čo mu prikazoval jeho duch, aby zomrel čestnou smrťou. Neveril v posmrtný život. Neočakával za svoje činy inú odmenu, než pokoj mysle. Preto tí, ktorí sú považovaní za martýrov náboženstvami zaliečajúcimi sa svojim veriacim falošnými sľubmi nebeského požehnania, sú iba neosvietenými nástrojmi údajných monoteistov, ktorí sú často tyranmi a diktátormi.

Na úrovni pešiakov môžeme uviesť manipulácie Jima Jonesa[1], vo väčšom meradle Georgea Busha a týranie nevercov pri výsluchu, Simona Peresa, jedného z najväčších popierateľov genocídy akejkoľvek inej etnickej skupiny, než jeho vlastnej, za všetkých ostatných Ariela Sharona, masového vraha palestínskych a libanonských moslimov alebo Osamu bin Ladena, jedného z najväčších umelcov performancie storočia, ktorý v župane hotela Hyatt Regency v plnom púštnom prestrojení s vrecami s pieskom, ktoré boli nepochybne prenesené do suterénu hotela za veľké peniaze, predvádza inšpirujúce činy nevýslovného hrdinstva. Pritom jediný, kto ho vidí, je videokamera.

(Hoci Filmová škola Newyorkskej Univerzity inšpirovala mnohých umelcov, naše veľkomesto nebolo štedré k úbohej sestre Osamu Bin Ladena, ktorej rockandrollovú kariéru zasypal pieskom jej brat, rovnako ako jej tvár odporcovia Saudskej Arábie zo sveta plastických operácií.)

To nás privádza k análnemu lepidlu, americkému “smradu” vytvorenému v Iraku. Tento “smrad” použila tento mesiac iracká polícia na uzavretie anusov “teplošských nevercov”, prv než ich donútili vypiť laxatíva, čo malo za následok utopenie alebo explóziu žalúdočno-črevného traktu. Všeobecná radosť, s ktorou sa šírili telefonické videozáznamy museli rozhodne urobiť dojem na Alláha.

Dúfam, že sa pozeral.

Nakoniec, musel sa pozerať, keďže toto je to, čo sa stane nevercom. Je to Jeho chyba alebo chyba tých, ktorí prečítali len jednu knihu a zle si ju vysvetlili, alebo je tá jedna kniha zle napísaná? Je možné predstaviť si ciele človeka, ktorý si prečítal jednu knihu? A iba tú jedinú knihu? Môže byť za týchto primitívnych okolností považovaný za človeka?

Je možné predstaviť si človeka, ktorý čítal len nový a/alebo starý zákon? A ktoré náboženstvo, tak ako extrémny judaizmus vymazáva ženy s fotografií a degraduje ich na druhoradých občanov kvôli “knihe”?

Asi nie. Toto sú barbari – takto sa navzájom vystríhali starí Gréci s veľkým pohŕdaním a s nemalým strachom. Títo ľudia sú schopní odsúdiť každý čin, ktorý si zmyslia, rovnako ako deti.

Prečo je sexuálne ponižovanie používané pri týraní a vypočúvaní všetkých nevercov, ktorá je stále populárna rovnako ako pred storočiami? Zdá sa, že nielen zabitie, ale aj znásilnenie nepriateľa je povinné. Je táto praktika zasiatím semena do nevercovho zadku alebo vagíny? Ide o znásilnenie nepriateľovho boha? Je to pravdepodobné.

Ukážte mi človeka, ktorý prečítal 400 kníh a opýtajte sa HO, či by uzavrel anus “neverca”? Taký človek by sa len zasmial a povedal “Myslíte toho chlapíka na druhom konci baru, čo pije guiness? Je v pohode, akurát stavil na nesprávny futbalový tím.”

Človek, ktorý čítal jednu knihu je nástrojom primitívneho boha – iba tým. Nie je ani zvieraťom, pretože zvieratá zabíjajú, aby sa najedli, nie aby týrali. Človek, ktorý je na čele vlády, musel kedysi dosiahnuť isté vzdelanie, aby mohol byť vo svojej pozícii. Aj keby to bol idiot, musel by prečítať viac kníh, než mnohí iní. Preto fakt, že ani JEDEN prezident alebo monarcha alebo predseda vlády nevystúpil proti týraniu a popravám homosexuálov, týraniu, ktoré vykonali v Iraku s toľkou oplzlosťou, ma uisťuje v jednej veci: monoteizmus môže byť otvorene považovaný za protizákonné pohanstvo.

JEDEN BOH pre veriaceho,
a pre neveriaceho, PEKLO NA ZEMI JE PRÍLIŠ DOBRÉ.

[1] James Warren “Jim” Jones (13. máj 1931 – 18. november 1978) bol zakladateľom a vodcom náboženskej sekty ľudský chrám (Peoples Temple), známej kvôli samovražde viac ako 900 ľudí z radov svojich veriacich 18. novembra 1978 v Jonestowne v štáte Guayana.

-Slovakian Translation by Maros Rovnak